Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Híd fogpótlásról vélemény?

Híd fogpótlásról vélemény?

Figyelt kérdés
Két egymás melletti fogamat ki kellet húzni és most nagy a "hézag". Nézegettem a fogpótlási lehetőségeket és a híd pótlás tűnik esélyesnek, viszont ehhez fel kellene áldozni két egészséges fogamat, ami eléggé aggasztó. Akinek van ilyen pótlása tudna véleményt mondani, hogy milyen?
2018. márc. 17. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Baratomnak van. Az elejen furcsa volt neki, meg tul nagy is lett, lecsiszoltak, azota jo, nyilvan kell par nap mire megszokod, neki nem regota van de mar meg sem emliti, szerintem eszebe sem jut mar, hogy nem igaziak. Viszont neki az egesz felso fogsorara raktak hidat, hogy egysegesen nezzen ki, nem tudom, ha te csak 2-3 fogra akarod, akkor meg tudjak-e csinalni ugy, hogy ne logjanak ki nagyon a tobbi kozul.
2018. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Persze tudnak úgy is, utánaolvastam. Csak a híd alá be mehet az étel, irritálhatja az ínyt stb, és az ép fogak csiszolásával jár, ezért nem nagyon tetszik a dolog. Inkább gyűjtök implantátumra..
2018. márc. 17. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a fogbeültetést is az interneten, aztán döntsd el, hogy melyik a kíméletesebb.
2018. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megnéztem. Durvának tűnik, de szinte minden szempontból jobban megéri. Konkrétan egy teljes értékű fogat kapsz vele. Egyedül az ára az, ami jelenleg lehetetlenné teszi :(
2018. márc. 17. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
kb. ugyanannyiba kerül, mint 3 db jó minőségű fogpótlás
2018. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!