Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó, hogy volt/van 3 rossz fogam. Az egyik a jobb oldalon alul volt az utolsó előtti, azt ki is húzták már. A másik kettő ami rossz, az a bal oldalon van felül. Nem tudom hogyan kell számolni, de ott is az utolsó előttit kellene húzni, illetve ott van előtte egy jó fog, és ami az előtt van fogat kell húzni elvileg. Szerintetek mit tegyek? Hagyjam ott a rossz fogat, vagy pedig húzassam ki őket? Főleg ami a másik előtt van, az zavarna eléggé mert az látható ha nagyon nevetek valamin. Így mostanában nem is nevetek rendesen. Nagyon félek/féltem a fogorvostól, és tudom hogy hülye voltam, hogy nem mentem el előbb. Így soha senkinek nem fogok kelleni. :(
2018. márc. 20. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress egy jó fogorvost! és mielőbb konzultáljatok erről. Ha halogatod csak tovább romlanak és még a jó fogad is megfertőzik. Na akkor aztán tényleg csúnyán fogsz kinézni.Ne félj a fogorvosoktól baromi fejlett technikák vannak manapság már,és elötte kapsz szurit így semmit nem fogsz érezni! Viszont a fogaidra még sokáig szükség van úgyhogy indulás! :)
2018. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!