Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tettél akkor, mikor...

Mit tettél akkor, mikor begyulladt az ajak-piercinged, nagyon bedagadt az ajkad, és már folyt belőle a genny?

Figyelt kérdés
Belövettem a piercinget, már minden jó volt lövetés után 1 héttel, és elhanyagoltam, nem kezeltem, majd a fenti ↑

2018. márc. 22. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm járt így, neki snake bite piercingje van és az gyulladt be, de nem ennyire, mint a tiéd. Ő hidrogén peroxiddal kenegette reggel-délben-este és pár nap múlva látható volt a javulás.
2018. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel ne játssz! Ha folyik belőle a genny, az gyulladás! Egyelőre ha Corsodyllel öblögetsz, az segíthet átmenetileg, de mielőbb (mivel hétvége jön, már holnap), menj el vele dokihoz, lehet, antibiotikum kell. Ha folyik, az annyiban jó, hogy legalább felvágjuk nem kell, de lehet, hogy ki is kell tisztítani.
2018. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kép róla

[link]

2018. márc. 22. 23:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Kivettem, pár napja, és azonnal jobban éreztem magam. Köszönöm a válaszokat.

Számos oka volt, amiért bedagadt.

Sebaj, majd legközelebb =)

2018. márc. 22. 23:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a pont volt, mikor éreztem, hogy lépnem kell, mikor enyhén lázas voltam emiatt, és fájt a fejem is a vér által széthordott gennytől.
2018. márc. 22. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!