Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hete volt egy foghúzásom,...

Egy hete volt egy foghúzásom, de a vérdugó nem esett ki, hanem mostmár szinte teljesen ránőtt az ínyem. Szóval lehet már ha akarnám se tudnám kiszedni. Ebből lehet valami probléma?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 05:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem is kell kiszedni. Ha nem lobos a seb akkor minden rendben van.
2018. márc. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos, ma reggel amikor ettem a másik oldalon akkor rágás közben enyhébb pompa fájdalmat éreztem a fog helyén. Lehet hogy van valami gond?
2018. márc. 24. 05:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem. Valahol azt olvastam, hogy ez a vérdugó csonttá tud alakulni? Ez igaz? És abban az esetben ha a húzás után pár nappal kiesik akkor mi lesz?
2018. márc. 24. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezen idegeskedned. A szervezet meg tudja oldani. Szerintem az hülyeség, hogy a vérdugó csonttá alakul, talán arra értette valaki, hogy a fog gyökerének a helyét a szervezet egy idő után csonttal feltölti. De nem a vérdugó alakul át csonttá, ilyen nincs.
2018. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, több helyről is hallottam ezt. Ja pompa helyett tompát akartam írni. De délután most nem éreztem.
2018. márc. 24. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fáj, mert ott seb van még.


Nyugi, egy hét alatt már összehúzódott az annyira, hogy semmi bajod ne legyen.

2018. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!