Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudtok javasolni enyhe...

Mit tudtok javasolni enyhe fogfájásra?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvost.
2018. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor fájt a fogam, én igyekeztem fogorvost felkeresni (bár régebben sajnos halogattam). Azonban, mások ötleteit is továbbítom neked, hogy időt tudj nyerni: amíg fogorvoshoz jutsz, addig is egyesek szerint bizonyos fajta fogfájást (szuvasodás esetén) az egész szegfűszeg enyhíti, ha a fájós fog ínyéhez teszed, esetleg enyhén rágod.


De amíg nem tudom, miért fáj a fogad, mi váltja ki stb, addig a csillapítása szinte csak kémiai szerekkel garantált, a kémiai szerekkel ("gyógyszer") viszont jobb csínján báni, és csak súlyos fájdalmak esetén alkalmazni.


Azt javaslom tehát, hogy mielőbb keress fel egy dokit, addig meg próba-szerencse alapon szegfűszeg...

2018. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mitől fáj, ha nem tudod, még nem voltál orvosnál, akkor szerintem is még a napokban keress fogorvost, mert jön a 4 nap és csak ügyelet lesz, az enyhe fogfájából pedig egy idő után legtöbbször sajnos nagyon erős fogfájás.
2018. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb fogorvost. Házi praktikáktól még soha senkinek nem múlt el.
2018. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!