Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor ehetek rendesen? (Fogsza...

Mikor ehetek rendesen? (Fogszabalyzo)

Figyelt kérdés
Ma raktak fel es annyit mondtak, hogy hatul ragjak es lassan. Fogszabisok! Ti mikor etettek rendesen? Felek, hogy leesik par brekett ezert csak ilyen pepes hulyesegeket ettem ma.
2018. márc. 27. 17:25
 1/3 anonim válasza:
Én öt napra rá már nachost ettem. De érdemes tényleg figyelni a brekettekre, nekem most esett le egy, mert rágóztam és egybe ettem az almát. Amúgy akkor, amikor már kényelmesnek érzed.
2018. márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én emlékeim szerint (mondjuk már évekkel ezelőtt le is vették) már aznap délután rendesen ettem(reggel rakták fel).

Egyébként meg, ha rendesen fel van ragasztva a brekett, akkor nem eshet le (kivéve persze ha "tilos" dolgot eszel pl. egész almába harapsz, karamell stb.), ha meg nincs rendesen felragasztva, akkor teljesen mindegy, hogy mikor eszel és mit, előbb-utóbb úgyis leesik.

2018. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már tegnap tudtam rendesen enni, csak 1 napig fájt nagyon. Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 30. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!