Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 napja rakták fel az állandó...

2 napja rakták fel az állandó fogszabályzóm, a fogkeféket beszereztem, a fogmosás lépései érdekelnének, hogy hogyan is lenne érdemes, illetve hatékony a tisztítása. Illetve a fogkrémmel kapcsolatban milyet érdemes használni és hogyan?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök felesleges a speciális fog kefe. Nagyon drága és minden fogkeféd gajra fog menni egy hónap alatt. Ami szerintem érdemes, az a szempilla spirál szerű kis kefe, mert azzal be tudsz nyúlni alul a kis brekettek alá. Azon kívül egy szimpla fogkefe és kész. Fogkrémből is az, amit szeretsz. Én személy szerint az elmexet preferálom, nekem az vált be. Bár tény, hogy drága.


Alapból én úgy mostam fogat, ahogy egyébként, és pluszban a fogszabályzó körül. Egészséges fogaim vannak, szóval nem csak úgy mondom.

2018. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És elektromos fogkefére érdemes beruházni, mert nézegettem, fajtát is, árat is és nem tudom melyik lenne a megfelelő.
2018. márc. 30. 08:37
 3/3 anonim válasza:
100%

En nekem is allando fogszabim van es en is feladtam a fogszabalyzos fogkefevel. Felesleges.

Elmex fogkefet hasznalok

Szoktam elmex fogkremet hasznalni, Blend a Med complete protect expert fogkremet is.

Szajvizbol is elmex vagy Listerine total care zero-t

2018. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!