Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi esélyem van a szép...

Mennyi esélyem van a szép fogakhoz?

Figyelt kérdés

Elől rettenetesen kiáll. Alul az egyik fogam kint van középen egy sorral előrébb.

De ez még semmi.

Nikotin sárga a fogam mióta kinőtt a csont fog. Hiába mosom.

Vettem bright white ot is 20 napig használtam semmit se ért.

Az elől az egyik nyuszj fogam fele hiányzik. Pótolva lett igen rondán. Úgy néz ki mintha lepedékes lenne.

Fáj az összes fogam pedig mosom rendesen. Hátul az egyiket kihúzták. Jobb hatost asszem ez a neve.

Mosolyogni se merek. Alapból tiszta gyagya vagyok mindig ,de ha jó kedvem van se nagyon nevetgélek annélkül ,hogy ne tenném a szám elé a kezem.

(Ha van képfeltöltöhez hasonló oldal akkor mutat ék képet. De nem ismerek ilyet.)

Meg tudnám csináltatni a fogaim tökéletesre?

Tudom, hogy kéne fogszabályozó. De a sárgaságot képes eltüntetni egy orvosi rendelői fehérítés?

Ja meg a pótfogammal mi lesz ? Letépi a fogszabályozó.

Kéne fog kő kaparás?

......

.....

....

...

..

.

Szóval milyen sorrendbe tudnám csináltatni a kezeléseket?

És mennyiből jönne ki kb?

Annyit tudok,hogy nálunk a felnőtt szabályozás 150böl kijön.

De nem tudom mivel kezdjem..

Meg a többi árát se tudom.

Meg milyen tartós a fehérités?

Vagy korona kéne inkább?

19/L


2018. ápr. 4. 22:51
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja és minden mosásnál vérzik az ínyem.

Igazából ha tud valaki mondani képfeltöltös oldalt akkor megmutatom milyen a fogam.

Olyan választ szeretnék kapni,hogy

először fogszabályozó, aztán fogkő kaparás ,aztán új pót fog..blabla valami rendes sorrendben. Meg hogy mi kb mennyibe kerül.

Bocsi a helytelen írásért , korán keltem mostmikor meg késő van.

2018. ápr. 4. 22:54
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezekre a kérdésekre egy fogorvos tud biztos válaszokat adni, mi látatlanba csak találgatunk. Az, hogy mennyiből jönne ki nagyon sok mindentől függ: hol laksz, sztk-ba vagy magánba akarod csinálni, mennyi ideig lesz fent a fogszabályzó, nyilván minél tovább szükséges a kezelés annál drágább, hiszen a havi ellenőrzésekért is kell fizetni.

A sárgaság, a fogaid gyengesége, a fájdalmak, ezek valószínűleg abból is erednek, hogy kuszán állnak a fogaid, így sokkal hamarabb tönkremennek.

2018. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy 30-40 éves korodra teljesen tönkremenjenek a fogaid, akkor fogorvoshoz kellene menni.

Biztosan kell majd fogszabályzó, ha elmész az első alkalommal valószínűleg minden kérdésre választ kapsz majd. Szerintem elég drága lesz, néhány évvel hamarabb kellett volna nekilátni rendbe rakni a fogaidat, de soha nem késő! :)

2018. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Talán elkéne látogatni egy jó fogorvoshoz és elmondja mi a teendő. Azt meg nem hinném hogy 150 ezerből kijön a fogszabályzó...

Akármit is kell csinálni a fogaiddal az nem lesz olcsó mulatság.

2018. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Előbb nem tudtam.. nem volt keresetem.

Nem akarok még elmenni ,mert munkám is csak most lesz..

Pénz nélkül nem égetem magam

2018. ápr. 5. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:

És pénz nélkül mégis mit akarsz? Sztk-ban csak a foghúzás, gyökérkezelés és a fogtömés van ingyen.

Minden más fizetős és magánorvos csinálja. Amit írtál hogy korona, az is több százezer forint főleg ha több fogat kell csinálni.

2018. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most lesz pénzem és kb ra szeretném tudni mennyi lenne..

Akkor mennék elha dokihoz

2018. ápr. 7. 23:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy hogy mit kell csinálni a fogaiddal... 150 ezret felejtsd el. Annál több még a fogszabályzó is. Duplája.
2018. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem fogorvos mondta, hogy 150 lenne .megnézte a fogam és mondta
2018. ápr. 16. 00:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok.
2018. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!