Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pécsen SZTK-s fogorvoshoz...

Pécsen SZTK-s fogorvoshoz menjek, vagy inkább szedjek össze annyi pénzt, hogy elmehessek magán fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

A bal felső bölcsességfogam kifelé nő, valószínűleg ki kell húzni/műteni. Merjek elmenni ingyenesen fogorvoshoz/szájsebészhez, vagy jobban járok, ha fizetek?


A többi fogam nem tudom, hogy milyen állapotban van. Az egyik mintha szuvas lenne (a barázdában van egy sötétebb csík), de egyik sem fáj, nem is érzékenyek (bár ez nem jelent semmit).


Ha a magándoki lenne jobb, akkor Harkányban kit ajánlanátok?



2018. ápr. 9. 10:21
 1/8 A kérdező kommentje:

"A többi fogam nem tudom, hogy milyen állapotban van."


Ezt egy kicsit jobban kifejteném, mielőtt valaki letámad.


Szóval a többi bölcsességfogam már kinőtt, emiatt sajnos pár fogam egy picit befordult, de nem vészes, csak akkor látszik, ha felülről nézem. Ezen (és az egyik fogamon lévő sötétebb barázdán) kívül rendben lévőnek tűnik az összes fogam. Szóval nem azért írtam, hogy nem tudom, milyen állapotban vannak, mert rohadt az összes, hanem azért, mert attól, hogy én nem látok problémát, még lehetnek olyan dolgok, amik csak röntgenen látszanak, vagy csak én nem látom őket.

2018. ápr. 9. 10:39
 2/8 anonim ***** válasza:

SZTK is jó, de szájsebészeten fogják kiszedni, ha ki kell.


De nem minden sztk-s doki lekiismeretes, az én régim (öreg nőci) egy kalap szar volt, de aki váltotta, az meg normális és jó szakember.

2018. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Harkányba dr Vékony Erikához járok. Ő nagyon jó és árban is jó. Az arborétum hotelben rendel, ott tudsz időpontot kérni. Illetve Harkányban dr Nagy Balázs is jó. Mondjuk drágább is, Pécsen is rendel, szájsebész. Sztk fogászatra évek óta nem megyek mert pocsék a munkájuk.
2018. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak magándoki. Az enyémeket tönkretették a pécsi sztk-ban. Több 100e Ft volt rendbehozatni, és még nem tartunk a végén...
2018. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kicsit félek, még soha nem kellett fogorvoshoz mennem (az éves iskolai látogatásokat kivéve).


Ha felhívok egy magán fogorvost időpontegyeztetés céljából, akkor rákérdezhetek az árakra, vagy nem illik? Esetleg tudtok mondani egy összeget, hogy mire számítsak (állapotfelmérés, bölcsességfog kiszedése, esetleg tömés)? A weboldalukon sajnos semmi információt nem találtam erre vonatkozóan.

2018. ápr. 9. 11:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam a 4-es választ. Sajnálom, hogy így jártál. Azt hiszem, akkor inkább összeszedem a pénzt.
2018. ápr. 9. 11:02
 7/8 A kérdező kommentje:

A berident pont hu-n található árakkal lehet számolni?


Illetve jár valaki Dr. Nagy Zsolthoz? Ez az oldal tűnik a legszimpatikusabbnak, itt látom az árakat, az orvosokat, a rendelőt. Itt jól dolgoznak?

2018. ápr. 9. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd fel őket, nem gáz megkérdezni az árakat. Dr Vékony Erika szerintem kedvező árakkal dolgozik. Ezért is járunk hozzá. A dr Nagy Zsoltnál nem voltam még de egy közeli ismerősöm oda jár, és meg van elégedve.
2018. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!