Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Folyamatosan vérzik a fogínyem?!

Folyamatosan vérzik a fogínyem?!

Figyelt kérdés
Sziasztok úgy hiszem 21 évesen még kissé korai lenne elvesztenem a fogaim. A probléma hogy akármilyen kisebb dörzsölés éri (általában fogkefe) a fogínyemet azonnal vérezni kezd. Ezt hogy lehet megszüntetni és egészségessé tenni újra? Illetve a másik egy elég kellemetlen kérdés még pedig az alsó középső fogaim közt figyeltem meg hogy van valamilyen dolog és akárhányszor odaér a fogkefe utána megszagolom és rettentő büdös kellemetlen szaga van. A fogkő lehet ilyen büdös? Kérlek segítsetek mert eléggé megvagyok ijedve :/
2018. ápr. 15. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
azért vérzik mert be van gyulladva az innyed. az pedig a fogkő miatt van. Valószinüleg nem jól mosod a fogad vagy ritkán szoktad mosni. csak fogorvos segithet rajtad más nem.
2018. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél puha fogkefét. A nkrmál fogkefétől nekem is vérzik. Valamint ne súrold izomból a fogaidat meg az ínyedet, hanem csak körkörös mozdulatokkal tisztisd őket. Sajnos sokan azt hiszik az izomból sikálás a szakszerű, de nem! Ami jót tesz még. Lehet kapni gyógyfogport. Ebbe belemártod a fogkefét a krémmel együtt és úgy mosod.meg. gyulladáscsökkentő hatása van. Bónuszban még öblögethetsz szájvízzel a.végén és akkor már tényleg mindent megtettél a fogaidért. Reggel este mosd. Max 3szor egy nap. Nem millió mosás sem jó. Ezt fogorvos mondta mikor azzal mentem el hozzá, hogy minden fogam fáj! Azt mondta elég 2szer fogat mosni egy nap.
2018. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!