Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik fogam büdös. Mitől...

Az egyik fogam büdös. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nincs semmi baja...még tejfog. 20 vagyok és tudom, hogy ebben a korban már ritka a tejfog, de nem nőtt más a helyébe és nem is esett ki, mégcsak nem is mozog. Most zavar mert büdös. De csak az az egy... Ha kihuzatom akkor nem lesz elég fogam és drága tetetni egy másikat. Mit tudnék ellene tenni?
2010. jún. 12. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Márpedigki kéne huzatnod. Valószínüleg belülről rohad és ha nem huzatod ki,akkor ez átterjed a mellette lévő fogakra is.
2010. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért büdös, mert szuvas. Menj fogdokihoz, majd ő eldönti, hogy betömi, vagy kihúzza-e.
2010. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
20 éves korodban nincs már tejfogad ember! Ne szédíts minket! Lyukas a fogad. Menj el fogorvoshoz! Ennyi.
2010. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy az a fogad büdös? Szerintem menj el fogorvoshoz, ő majd megmondja, hogy tényleg annak van-e baja. Addig meg használj szájvizet. (de ne alkoholosat)
2010. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

21:40...kit szédítek? Nézz utána s ne oszd az észt. Hogyne lehetne tejfogam??

Amúgy mondom, hogy tiszta jó. Szájvizet meg használok. Colgate...alcohol free-t És biztos, hogy az a büdi.

2010. jún. 12. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Márpedig szédítesz. Vajon hány válaszoló hiszi el, hogy Neked 20 éves korodban tejfogad van? Józan ész, ember!
2010. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 86%-os!

Keress rá, hogy csírahiány vagy impaktált fog vagy retineált fog, és máris okosabb leszel a témában! :)

2010. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Belülről rohad a fogad.Ez tuti biztos,így jártam én is.1 hete húzta ki a fogorvos,megmutatta és fekete volt a közepe meg egy pici lyuk volt a felszínén.(ahol nem láthattam).Amúgy simán lehet tejfoga.Én 21 vagyok és még van kettő. :)
2010. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

22:28 és 22:33 köszönöm, hogy igazoltátok, hogy lehet ebben a korban tejfog, mert az az illető aki hitetlenkedett és tudatlansága miatt hazugsággal vádolt, már kezdett az agyamra menni.

Ha kihúzzák, akkor nagyon drágán raknak helyébe másat? Elég elől van és csúnya lenne, ha ott üresen maradna.

2010. jún. 12. 22:41
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Hátha tényleg így van, akkor én behúzom fülem-farkam és csöndesen hallgatok a továbbiakban. Azt a jogot fenntartom magamnak, hogy egy nagyon ritka esetről lehet szó, mivel hihetetlen. Eme válaszommal ezúton bocsánatot kérek a Kérdezőtől is!
2010. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!