Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fordyce folt ajkakon?

Fordyce folt ajkakon?

Figyelt kérdés
A felso ajkamon mar egy ideje fordyce foltok jelentek meg, amik egyre nagyobbak, az lenne a kerdesem, hogy koztetek van e valakinek ilyen problemaja, es sikerult e esetleg valamilyen modszerrel eltuntetnie oket? Esetleg valami krem, vagy ilyesmi?

2018. ápr. 19. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában magától eltűnik, vagy bőrgyógyász tud segíteni.
2018. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, ment a zold. Borgyogyasz azt mondta nem tud mit adni ra. Kenjem labelloval. :D tipikus magyar orvos hozza allas :D
2018. ápr. 20. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:

SZTK-s orvos volt? Mert akkor megtudom érteni hogy ezt mondta. :D Ha magán akkor még durvább. :D

Lézerrel is esetleg eltüntethető, de szerintem várd meg hátha elmúlik magától.

2018. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
JA és még valami. Labellot felejtsd el, tele van mindenféle a bőrnek méreganyagokkal. Magyarul szart sem ér és rossz is. :D Inkább vegyél pl Cicaplastot, húzós az ára de megéri.
2018. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, nem is eroltettem ezt a labellos temat. Mindkettonel voltam.A magan doki ajanlotta a labellot.Az SZTK-s le se szart. Ő csak elmeselt egy sztorit, hogy milyen sokan jonnek hozza ezzel kapcsolatban, de nincs ra megoldas:D Na utana nezek azert annak, amit irtal. De akkor inkabb varok vele, hatha enyhul :D
2018. ápr. 21. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!