Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzása előtt az...

Bölcsességfog húzása előtt az érzéstelenítő miatt kialakult vérömleny ugye nem 1-2 hét alatt szívodik csak fel?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvastam hogy 1-2 hét a gyógyulási ideje, de ugye a duzzanat nem marad meg 1-2 hétig ilyen formában?? Tök jó lesz így érettségizni meg ilyenek... 🙄
2018. ápr. 21. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Nekem 2 helyre adtak és annyi volt hogy pár napig fájt picit, de a foghúzás után sem feltétlen fog feldagadni az arcod.
2018. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor az első szurit kaptam eltalált egy eret és egy ideget szóval kb 2 perccel a szúri beadás után azonnal bedagadt a fejem.. kaptam jeget aztán kiszedte a fogam. Mivel ez már a harmadik amit kiszed így tudom milyen de most még nem a fogam miatt van dagadás az arcomon hanem vérömleny alakult ki a pofimon. Ennek a felszivodás is 2-3 nap mint a fog utáni duzzanatnak? Jegeltem szinte egésznap és antibiotikumot is kaptam!
2018. ápr. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!