Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy így néz ki a...

Normális, hogy így néz ki a fogam helye foghúzás után? (Képek)

Figyelt kérdés

Kicsit aggódok, mert nem tudom, hogy az a fehér valami normális-e a seb környékén. Csak nagyon óvatosan merem mosni a seb környékét. Szerintetek az a fehér cucc lepedék lenne? Valahol azt olvastam, hogy a vérben lévő fibrin miatt természetes, ha ott fehér, de attól még bizonytalan vagyok.

Elnézést, tudom, hogy kicsit gusztustalan így mutogatni, de jó lenne, ha valaki megnyugtatna. :D


[link]


[link]



2018. ápr. 24. 14:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Több, mint három napja volt a foghúzás.

Előre is köszönöm a segítséget! :)

2018. ápr. 24. 14:15
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogorvosod mit mondott rá mikor feltetted neki ezt a kérdést?
2018. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma nem tudja megnézni, azért tettem fel a kérdést. Majd csak holnap fogom tudni neki megmutatni. :(
2018. ápr. 24. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ez teljesen normális! Igy kell gyogyulni egy foghuzásnak! Ha hatalmas gond lenne azt éreznéd rendesen(nagy fájdalom,megdagadás) ajánlom a corsodil öblögetőt :) szoval nyugi !
2018. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális mivel a szájban a nedvtől (nyáltól) minden seb fehér lesz.
2018. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!