Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a fogam. Mit...

Nagyon fáj a fogam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma voltam 9:30-kor fogorvosnál, van egy lyukas fogam és gyökérkezelte érzéstelenítő nélkül. Aztán gyógytömést kaptam rá. Iszonyatosan fáj, nem akar elmúlni pedig fájdalomcsillapítót is vettem be. Mit csináljak, hogy elmúljon? Egyre nehezebben bírom ezt a meg nem szűnő fájdalmat...

18/L



2018. ápr. 27. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a fogorvost, hogy adjon tanácsot. Mondjuk nem mindegy milyen fájdalomcsillapítót vettél be. Cataflam biztos hatna. Ha van biopron lampátok az is segíthet.
2018. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam, kaptam érzéstelenítőt, csak gyenge volt.

Aflamint vettem be, még egyet beveszek de ha ez sem segít akkor veszek a gyógysztertárban Cataflamot, mert ez már elviselhetetlen... :/

2018. ápr. 27. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
??? Ha nem hatott volna, akkor konkrétan ki kellett vona ugranod a székből, annyira fájdalmas lenne a gyökérkezelés. Ha meg tényleg fájt, nem értem, miért nem szóltál, az orvos nem lát keresztül a csonton, hogy lássa pontosan hol fut az ideg, simán előfordul, hogy az első szuri nem hat, különösen alsó fog esetében, de felsőnél is el tudom képzelni. Az meg természetes, hogy most fáj, hiszen az érzéstelenítő sem tart tovább néhány órán át, erre tökéletesen megfelel egy otthon kallódó Cataflam, vagy vmi Ibuprofen tartalmú (lehetőleg 400 mg, vagy több, pl Advil) fájdalomcsillapító.
2018. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Talán a jegelés segít

Jobbulást

2018. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!