Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 napja műtötték ki a bölcsess...

2 napja műtötték ki a bölcsességfogam, aminek a helyét bevarrták. Ma azt vettem észre mintha jönne ki a varrat egyik öltése. Normális ez? Van, kinek kiesett? Vagy menjek vissza a fogdokihoz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy nincs jól összevarrva, akkor menj vissza a szájsebészhez. Nekem is kiműtötték tavaly nyáron a bölcsességfogaimat (mind a négyet, két részletben), én is éreztem a varratot természetesen a nyelvemmel, de akkor ez zavart a legkevésbé, inkább az istentelen fájdalom, meg, hogy se enni, se inni nem tudtam.

Egyébként nekem a varratszedés után kb 2-3 héttel egyszer csak megjelent az ínyemből kilógva a varrat egy része, ami valahogy bent maradt. Megesik az ilyen, de valahogy kihúzta a számból:p

2010. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!