Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális több mint egy héttel...

Normális több mint egy héttel a foghúzás után?

Figyelt kérdés

Több, mint egy hét telt el a foghúzás óta, de még mindig ott van az a kis véralvadék a fogam helyén. Ez normális?

Tulajdonképpen nem fáj és már látványosan kisebb a seb, de én azt hittem, hogy mostanra az már valahogy felszívódik. Mikor fog az onnan eltűnni? Szerintetek normálisan néz ki?

Így néz ki most:


[link]

[link]

[link]



2018. ápr. 28. 15:00
 1/5 szamo77db ***** válasza:
Szerintem gyógyulóban van. Amint látom, nagy fog volt. Lassan össze húzódik az íny és meggyógyul a helye. Legalábbis én így gondolom. Minden esetre semmi kóros nem látszik rajta, nem gyulladt, nem gennyes. Vigyázzál rá nagyon, tejet, tejtermékeket ne fogyassz, míg teljesen meg nem gyógyul.
2018. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, majd kijön kajával, vagy fogmosáskor.


Nekem egy héttel utána ugyanilyen volt benn, csak fehéred színű :)

2018. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÉS természetesen varratszedés után már BÁRMIT ehetsz, tejet is csak 3 napig kellett kerülnöd.
2018. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Varratszedés nem volt, mert nem volt összevarrva. :)

A sebet moshatom nagyon puha fogkefével?

2018. ápr. 28. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!