Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Hogyan szabadulha...

Mi lehet ez? Hogyan szabadulhatnék meg tőle? Fontos, légyszi nézz be!

Figyelt kérdés
A garatfalamon időnként sárgásfehér képződménydarabkákat fedezek fel, ki tudom őket kaparni nagynehezen, de aggaszt hogy mi lehet. Úgy érzem mostanában kicsit nehezebben lélegzem, és hamarabb megy el a hangom, valamint a hangterjedelmem is csökkent(énekelek). Valami hanggyógyító teát vagy házilag elkészíthető kotyvalékot tudnátok ajánlani? köszönöm :)
2010. jún. 13. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy orvost ő majd bitos tud segíteni...nem vesztesz vele semmit....am lehet hogy valami ételmaradvány is lehet, bár akkor nem tom hova tenni a nehézlégzést....orvos!
2010. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz. Ezek a lerakódások lehetnek vitamin vagy vashiány tünetei is, de lehet, hogy candidád van. Nézesd meg magad! A hangodra jó lehet a rum. Az énekesek fellépés előtt rummal gargarizálnak. De jó a kristálycukorral kikevert nyers tojássárgája is.
2010. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tüszők a manduládon. Ezek ilyen kis gennyes csomók, fertőzésre utalnak. Nekem is szokott lenni, nem komoly, csak ha túl sok van, és sokszor begyullad a mandulád. Ha viszont nincs mandulád, akkor ötletem sincs. A gyógyszertárban biztos tudnak rá ajánlani valamit.
2010. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!