Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó utáni sín (retenc...

Fogszabályzó utáni sín (retenciós sín) miatt normális ha hányingerem van?

Figyelt kérdés
ma vették le a fogszabályzóm, és kaptam egy ilyet. elvileg éjszaka kell hordanom, meg napközben amikor csak tudom sulin kívül. most, hogy itthon vagyok, próbálom megszokni, de nem megy. nagyon hányingerem van tőle, piszkálja a szájpadlásom végét. ez mindig így lesz? meg lehet ezt szokni, és nektek is volt hányingeretek tőle? félek, hogy így egyáltalán aludni nem fogok tudni, annyira rosszul vagyok egyenlőre tőle. na meg hát ugye nyelni és lélegezni, beszélni is nagyon nehéz. tapasztalatok?
2018. máj. 2. 15:24
 1/2 anonim válasza:
Nekem is pont most vették le pár hete és az első pár alkalommal amikor az ejszakait beraktam nekem is hanyingerem volt ,de mostmar kb nem is erzem,szoval nyugi meg fogod szokni
2018. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés köszi!:)
2018. máj. 3. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!