Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt az egyik hatso...

Begyulladt az egyik hatso lyukas fogam, belazasodtam, bedagadt az allkapcsom alatt (a fogam alatt). Mit tud vele csinalni a fogorvos? Faj?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel valamiert nem ereztem jol magam,es nem is mentem iskolaba,majd ahogy itthon voltam elkezdett fajni a fogam.Eleinte azt hittem,hogy majd el fog mulni es raer még fogorvoshoz menni.Masnap(azaz ma)reggel felkeltem es borzasztoan fajt,be is dagadt az allkapcsom alatt,ahol ugye a fogam van.Fagyasztott etelekkel probaltam lentebb vinni azt a "dagadast" de nem akar lentebb menni.A lazamra es a fajdalomra nurofen szajban oldodo tablettakat szedtem,viszont abbol mar annyit ettem,hogy mar hanyingerem volt tole.Szuleim vettek helyette szinten nurofent de ragotablettat.Nagyon parazok a fogorvostol.Meg hogy fajni fog amit csinal a fogammal.Pont egy hete voltam fogorvosnal letort fogam miatt.Azt mondta a tobbi rossz fogamat csak juniusban tudja megcsinalni,mert nagyon sokan mennek hozza.Nem tudom mit csinaljak,nagyon parazom😣

2018. máj. 5. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Felír Cataflamot, ami erős gyulladáscsökkentő. Nekem egy hétig kellett szednem, utána javult annyit, hogy gyökérkezelést kezdett el és még párszor vissza kellett mennem. Jobbulást!
2018. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es a gyokerkezeles faj?
2018. máj. 5. 19:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy ad be erzestelenitot a gyokerkezeles elott?
2018. máj. 5. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelés nem fáj, mert adnak érzéstelenítőt. Az viszont lehetséges, hogy ki kell húzni ezt a kritikus fogadat, ami szintén nem fáj.
2018. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Most egy kicsit talan megnyugodtam😁
2018. máj. 5. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el fajni fog erzestelenitovelis de nagyon. Nekem is fajt pedig belenyomtak 6!! 6 injekciot egy foghuzas miatt.Szoval keszulj a legrosszabbra!!!
2018. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!