Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon rossz, sarga fogakkal...

Nagyon rossz, sarga fogakkal ciki ismeros fogorvoshoz menni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Van kb 4 lyukas fogam (3 van lent, fent meg nem tudom, egy ketto tuti van) meg nem tudom hogy lyuk vagy elszinezodes a hatso ketton. Tejfogak nem estek ki, hanem szettortek, szoval ket oldalt benne maradtak ilyen kis szilankok (de nem zavaro helyen, a fogak kozott, mellett) fogkovel, budos, es sarga fogak. Ismerosunk a fogorvos. Ciki lesz szerintetek? Le fog cseszni?

#fog #fogorvos #undorito szaj
2018. máj. 11. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ennél bizti cifrábbakat is látott már!!!

Azt viszont ha lecseszne jogosnak érezném,és szégyellhetnéd magad ahogy mint az észrevehető a kérdésedből szégyenled is magad azok az állapotok miatt amik a szádba uralkodnak. De ezt meg kell oldani mert ha ez így halad pár év múlva már csak szétrohadt csonkok lesznek a szádba fogak helyett és az nagyon gáz.

2018. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, szegyellem is magam. Nem volt kedvem fogat mosni, meg undorodtam a fogkremtol..es mielott szarra rohadnanak szeretnem megoldani oket. Ha meg kerdezhetek, azt a sargasagot ami a fogon van, de nem az hogy az egesz sarga, hanem az inynel ilyen nagyon narancssarga csikok. Nem jon le sehogy, ha nagyon surolnam napi 2x, egyszer csak lejonne vagy azt mar csak fogorvos tudja valahogy leszedni? Nem tudom tudjatok-e mirol beszelek, de nagyon undorito, es igy nem szeretnek dokihoz menni (amugy nem latszodik ha beszelek mert az inynel van teljesen) illetve fogszabira is lenne szuksegem,sulidoki mar el is kuldott (nem eszkozokkel, szoval sztm azt hitte a lyukakra h kaja, mert gerincunket neztek,es nem mostunk elotte fogat mert ne tudtuk h fogat is neznek) szoval akkor elotte feherites, stb, es mire 4-5 fogat betomnek, szilankokat kiszedik, fogko leszedes, feherites, kb mennyi ido? A nyaron meglesz hogyha junius vegen megyek vele dokihoz? (Igen sajnos a fogorvos nem magyar.o.n lakik es csak akkor lesz, es benne bizunk meg 100%). Tehat sulira mar lehet hogy meglesz a fogszabi? Vagy csak kesobb?
2018. máj. 11. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ínynél a kemény sárga csíkok fogkövek, azt a fogorvos tudja leszedni.
2018. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem belul, hanem kivul. Lepedek, de nem jon le. Vampirfogam az egesz sarga.
2018. máj. 11. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy kívül nem lehet fogkő? Tény, hogy a nyálmirigyek kivezetőcsöveinél a leggyakoribb (alsó metszők hátoldala, felső hatosok külső része), de igazából bárhol lehet ahol huzamosabb idegig nem mosod alaposan.
2018. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Biztos hogy nálad rosszabb állapotban lévő szájat is láttak már. Másrészt orvos, nem pedig fog szépségversenyen zsűri.
2018. máj. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást:) azért kérdeztem, mert egyszer mikor voltam fogorvosnál, beszóltak nekem, hogy "undorito a szad" meg csak a fejeket vagta, ott is hagytam, pedig, tenyleg nem annyira gaz a helyzet, mert kicsi szuvasodasok vannak
2018. máj. 13. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Tuleled
2018. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!