Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét meddig...

Bölcsességfog műtét meddig fog fájni? Észreveszik itthon?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 13:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Illetve szájsebészetre csak körzetis fogorvos adhat beutalót?
2018. máj. 14. 13:28
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem ömlött a vér meg a nyál a számból egész nap utána, órákig beszélni se tudtam az érzéstelenítőtől, és az első pár napban enni se nagyon, sőt, még inni is alig, mert vigyázni kellett a sebre.

Nehéz lett volna eltitkolni, de nem is kellett szerencsére.

2018. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem még most is fáj sajnos, 10 év elteltével. Van, hogy napi 4-5 fájdalomcsillapítót szedek.
2018. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Eltitkolni nem tudod, de miért akarod eltitkolni?

Nekem feldagadt tőle a fél arcom, egy szendvicset (inkább "szendvics" kenyér+szalámi) alig tudtam a számba erőltetni, de még utána a rágás is komoly probléma volt, ezért ajánlom hogy főzz levest a műtétes napokra, persze olyat, amibe nem kell tej vagy bármilyen más tejtermék. A fájdalomcsillapító és a vizes ruha lesz a jóbarátod 1 hétig, bár én az első 3-4 napban szedtem gyógyszert. És igen, a fogorvosod fog adni beutalót a szájsebészetre. Kitartást, hamar túl leszel rajta! Én 4 ilyet éltem túl :D

2018. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Már ötször megkérdezted. A szülei nem engedik orvoshoz...
2018. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
És van panaszod a bölcsességfogadra?
2018. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Eltitkolni biztosan nem lehet teljesen. Fáj, nem tudsz enni rendesen, nem tudsz beszélni rendesen. De normál körülmények között a mindennapi munkában azért nem szabad, hogy akadályozzon. Nekem eddig kettőt vett ki a szájsebész, mindkétszer pénteken, és hétfőn mentem utána az egyetemre rendesen.
2018. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Van panaszom.

Nem tud ki bújni és egy fájdalmas, gyulladt és hatalmas ínytasak van felette, ami ráadásul nagyon büdös is.

Nem lehet, hogy csak a szájsebészetre megyke egyből?

2018. máj. 14. 14:05
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Hát akkor menj a rendőrségre, ha ilyen szüleid vannak. Biztosan nem ez az egyetlen bűncselekmény, amit elkövetnek ellened.

Hány éves vagy?

2018. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

18 vagyok, de mindegy ki tudom fizetni, csak ne vegyék észre. Beutalóért csak suliidőben tudnék menni, az nem jó.

Amúgy fájdalomcsillapítót írnak ki? Mert ezek semmit se érnek?

Kérek akkor magánorvoshoz időpontot, nem kevés pénz lesz...

2018. máj. 14. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!