Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miskolc legjobb gyermek fogorvos?

Miskolc legjobb gyermek fogorvos?

Figyelt kérdés
Tömések, széttört fog húzása, fogkőleszedés 12 éves lányomnak, hova forduljak? Fülöp Ilona doktornőt néztük, ő precíz, türelmes, jó doktornő? Tényleg nagyon türelmes kéne, és olyan aki nem szól be semmiért, hisz én eddig nem tudtam hogy ilyen állapotba vannak a fogai, viszont ezzel tenni kell valamit, és nem fogja hagyni az injekciót, ezáltal a fúrás is nagyon fájna neki, szóval, egy türelmes doktornő, aki nem lesz ideges attól h megállitja akár 5x fúrás közbe. És tényleg precíz munka. Köszönöm.

2018. máj. 14. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy lehet az, hogy nem tudod, hogy a gyereked szájában mi a helyzet?


Beszólni nem fognak, de azt ne várd, hogy a dokinő majd másfél óráig tömje a gyerek fogát, mert közben ötször meg kell állni, meg le kell fogni.


Ha mélyen van a baj, akkor injekció nélkül neki sem fognak állni, mert nem hentesek, akik szeretik hallgatni, hog ordít az ember a fájdalomtól.

2018. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és a törött fogat hogy gondoltad injekció nélkül kiszedetni? :D
2018. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jajj rosszul fogalmaztam. Azt akartam irni, hogy az injekciot nem fogja könnyen bírni, és ha nem kapna,nagyon fájna. Szóval, hogyha nem tudja elsőre beadni az injekciót már ne szentségeljen.

És ugy nem tudtam róla, hogy mindig bement fogat mosni, folyt a viz, nem volt büdös a szája sem, és elöl gyönyörűek. Ő se mondta volna el szerintem ha nem kezd el neki fájni

2018. máj. 15. 15:51
 4/4 Adam Farkas válasza:
Érdemes neked is felkeresni Dr. Kozák Andrát, FEhérfog Dental. Nekem úgy adott szurit, hogy észre se vettem a legutolsó pillanatig. Akkor se fájt, mert előtte adott valami epres kenőcsöt :)
2018. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!