Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol raknak fel (állami támogat...

Hol raknak fel (állami támogatással) fogszabályzót Szekszárdon? (Esetleg Szeged/Pécs)

Figyelt kérdés

Lehetőleg jó orvost szeretnék, aki nem akarja kihúzni 5 fogamat, mint a helyi doki nalunk. Ráadásul 17 és fél éves vagyok, nem akarok kifutni az időből foghuzogatással.

Magánrendelés nem jöhet szóba.



2018. máj. 16. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, fogszabályozásnál nem véletlenül szoktak 3-4 fogat kiszedni :D


Anélkül ugyanis nem lehet megcsinálni, mert egyszerűen nem férnek el a szádban.


A foghúzás megvan két ülésben, és 2-3 hét után már kezdhető a kezelés, de te biztosan orvos vagy, hogy így tudod. ;)

2018. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Majdnem. Viszont gyerek az vagyok, iskolába járok, körül vagyok/voltam véve fogszabályzós gyerekkel akik ugyanehhez a fogorvoshoz járnak/jártak és bár mindenkinek ki akarta húzni az orvos a fogait, de akik nemet mondtak annak nem húzta ki és megcsinálta a fogszabályzót úgy is. Pl az öcsémnek. Más a fogsorunk, vágom, például nálam egy 29es fogat is sikerült találni, ami nagyon ritka (akárhogy számolom, nincs plusz fogam namindegy).

A lényeg, hogy szeretném egy jó hírű orvos véleményét is kikérni. Ha ő is azt mondja, hogy foghúzás, akkor foghúzás.

2018. máj. 16. 12:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval nekem azt a szellemfogamat kellene kihúzni, plusz a négy bölcsességet, amik még nincsenek is meg. Mint megtudtam, az már műtét lenne és nem hangzik valami jól
2018. máj. 16. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Pécsett a Fogászati Klinikára tudsz menni (nagyon jó szakemberek vannak, bármelyikük székébe beülnék), de sajnos azt nem tudom, hogy ha nem tartozol a körzetükbe, akkor is ellátnak e támogatással. Hívd fel őket holnap, lehetőleg délig.
2018. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

OOh, erre nem is gondoltam.

Rendben, köszi!!

2018. máj. 16. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!