Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Össze kell érjen harapásnál a...

Össze kell érjen harapásnál a két fogsorom?

Figyelt kérdés
Kb. 2 év, hogy kevették a fogszabályzóm. Azóta felraktak az alsó és a felső fogsoromra egy ívet fèmből, hogy megtartsa a fogaimat. Sajnos a felső fogak így is elmozdultak (fogorvosom szerint, mert a nyelvemmel zavartam és a nyomás amit a nyelvem csinált sok időn át elmozdította) s hát adott éjszakáig miután csak a felsőről levette az ívet. Valamennyire az éjszakai korrigálta és most új ívet kaptam. (Lehet ez a háttérinfo nem volt lényeges, mert csak most jön a probléma) Felrakás után a cement vagy kötőanyag (nem tudom h cement-e) vastagabban ál a felső fogsoromon belül és ezért amikor ősszezárom a számát, kis rés marad a felső és also rágofogaim között. Nem tartotta nagy gondnak a fogorvosom, de engem vagyon irritál... Igazából egy másik véleményt szeretnék hallani. Vajon jobb lenne ha visszamennék és egy átlátszó fogszabályzó rögzítő kérnek a sín helyet? Ugy valószínű összeérnek a fogsorom. Csak tejesen nem ertem, hogy az alsóval sosem volt semmi gond és a felső meg mindig problemazik.

2018. máj. 17. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem érnek össze a fogaid hogy harapsz?????
2018. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen az a normáli ha a ragofogak majd a metszofogak ernek ossze
2018. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!