Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy éjszakai fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Nekem nemsokára leveszik a fogszabim, de nem tudom mennyi lesz kb. az éjszakai fogszabim.
2010. jún. 14. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is van. 80-100 ezer között van. De ha nem volt előtte fogszabályzód akkor naponta több órát is hordani kell,nem csak este. (ha otthon vagy persze :) ) és havonta kell visszajárni dokihoz hogy meghúzza az 3-5 ezer ft között mozog.
2010. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom most akkor állandód van.A dokid nem mondta,hogy mire számíts? Ha sztk-ban csináltattad az állandót akkor az éjszakai(alsó felső)50-60e. forint,de ha magándokinál akkor 100-150e. forint. Elég trehány lehet a dokid mondjuk az biztos. Az enyém le írt mindent pontosan és érthetően elmagyarázott mindent a legvégéig.Na mindegy erre számíts
2010. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem nem mondta el,hogy mire számítsak.Az állandó fogszabim 66 ezer volt, de akkor még nem voltam 18. Most már igens zsóval gondolom többe fog kerülni. De én ugy ahallottam hogy kb. 30 ezerből kijön a kettő!! Na majd megkérdezem a dokim!!Köszike
2010. jún. 15. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!