Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínygyulladás, de a doki 2...

Fogínygyulladás, de a doki 2 hétig nem rendel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első kérdés: 2 hétig mennyire tud romlani az állapota a fogínyemnek/fogaimnak, ha be van gyulladva?

Második kérdés: Mit tudnék én házilag csinálni neki?

Mert ez a fogorvos non-stop szabadságon van, és ez elég idegesítő ilyen helyzetben, mert kellemetlen. Semmi helyettes. Segítsetek légyszíves.



2018. máj. 29. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Menj el ügyeletre!
2018. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bemész a legközelebbi gyógyszertárba és megkérdezed, mit tudnak ajánlani?

Nekem volt egy seb belül a számban a letört fogamtól, nem rendelt a fogorvos, 4 napos hosszú hétvége volt, de még előtte beestem a gyógyszertárba és kiváló fertőtlenítő, öblögető szájvizet adtak.

2018. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ügyelet természetesen...
2018. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a cserszömörcés szájvizet. De a legjobb tényleg az ügyelet lenne, baromira tud fájni egy kezeletlenül hagyott fogínygyulladás.
2018. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Elmegyek.
2018. máj. 29. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A DM-ben vettem Cholhexamed szájvizet, fogínygyulladásra, fogorvosi kezelés előtt, illetve után ajánlott. Szerintem szuper!
2018. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!