Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzas utan mikor lehet...

Aspetta kérdése:

Foghuzas utan mikor lehet sportolni?

Figyelt kérdés
Azutan erdeklodnek, hogy hetfon huztak ki a fogamat, utana ossze is varrtak. Teljesen jol vagyok nem faj, nem gyulladt be. Viszont balerina vagyok es most szombaton lenne egy kisebb fellepesem. Valaki mondana sajat tapasztalatokat, hogy foghuzas utan mikor kezdett ujra sportolni?

2018. máj. 29. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szombaton már nyugodtan sportolhatsz, pénteken próbálhatsz.
2018. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt:))
2018. máj. 29. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. Egy hét után fokozatosan lehet, főleg hogy varrva is van...
2018. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocs, hogy ideírok, de minden esetben összevarrják húzás után? Holnap huzatnék, már eleve ettől parázok, ha még varrnak is, turi végem... :/
2018. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem eddig egyszer sem várták össze a helyét
2018. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne aggodj kapsz erzestelenitot es nem fogod erezni. Nem mindig varrjak ossze nekem egy kicsit bonyolult volt a helyzet.
2018. máj. 31. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egyszer varrták, amikor nem állt el a vérzés, de általában foghúzás után nem kell varrni.
2018. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!