Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogszabályzó első...

Fáj a fogszabályzó első felhelyezése?

Figyelt kérdés
Vagy utána akár... Rövidesen megkapom a láthatatlan fogszabályzómat és kicsit parázok.

2018. jún. 4. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem fáj. Utána is csak kellemetlen érzes 1-2 napig, amíg meg nem szokod, hogy feszül, de ez köszönő viszonyban sincs a fájdalommal.
2018. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
láthatatlan alatt mit értesz? belső készüléket?
2018. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
"Láthatatlannak" nevezik ezt a típust, de nem belső. Átlátszó műanyag sinek, kb. 2 hetente kell váltani, a következő, másik fázist formázó sínre. Szóval nem az a régi típusú. Én azt hittem, ez már nem fog fájni, de volt, aki azt mondta, hogy de. :-)
2018. jún. 4. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor azt csak be kell pattintani es ennyi.. semmi extra
2018. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj majd meglátod fogaid helyzetétől is függ ez nekem eléggé fájt 2-3 napig mikor felrakták vagy állították készülj könnyebben rágható étellel.Bár nem tudom ez a típus miben különbözik vagy ez mit takar nekem sima hétköznapi fogszabim volt.
2018. jún. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, megkaptam. Elég macera volt fel-levenni, meg a "bajos" fogaimnál picit fájt is, de semmi gond. Azt mondták, majd este lesz. Most annyi van, hogy a széle iszonyúan éles és vágja a szám belsejét. Fáj.
2018. jún. 6. 20:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Update: a beígért, éjszakai "nagy fogfájás" szerencsére teljesen elmaradt. Viszont az éles széle tényleg nagyon összevagdosta a nyelvem alatti bőrt. Reggel óvatosan körömreszelővel elsimítottam az a részt, nagyon ügyelve, nehogy kárt tegyek benne. Azóta jelentem, remekül vagyok, semmi nem fáj. A levétel persze, még nem megy rutinosan, de majdcsak belejövök.
2018. jún. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!