Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájós fog Mit csináljak?

Fájós fog Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 10 éves lehettem amikor elküldek száj sebészetre kihúzni egy fogamat

Kaptam 5(azaz öt) fájdalomcsillapító injekciót..

Az egész procedúrából arra emlékszem hogy vésővel alanyultak a fogamnak és úgy törték ki szó szerint éreztem mintha az agyam repedne..

Aztán kinőtt helyette egy másik fogam , ami most nagyon fáj..

Arra gondoltam hogy még annak idején a doki valamit elrontott és most azért elviselhetetlen..

Létezik ilyen?

Most vagyok 17 éves , 2 gyokerkezelesen és 2 húzáson már túl vagyok de ilyen még nem volt hogy ugyanott fáj a fogam..

Egyébként lyukas , hétfőn megyek a dokihoz ..


2018. jún. 6. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Fájdalomcsillapítót végy be!

Szerintem ez új dolog, nem a régi miatt van.

https://www.youtube.com/watch?v=zxJ6c2ecTUY

2018. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pap.gedeon válasza:

Szerintem jól teszed ha elmész vele a dokihoz a fogászatra,talán nem muszáj kihúzni?

Egy fog röntgen után kiderül,hogy meg lehet-e menteni a fogadat.

Nem kell félni,addig is szedjél Ketonál tablettát fájdalom ellen.

2018. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2: Sosem hallottam ezt a gyógyszert, miféle szer ez?
2018. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azért ha egy rendes vésővel nyúlt alá az már komoly :D

de ha el szúrta volna azt éreznéd... egy távolabbi rokonomnak elszúrtak egy foghúzást, azóta csak pépes ételeket tud enni, az egész álkapcsával gond van, nem tud rágni, meg ugye a beszéde is elég fura


de rosszabb esetbe is neked mag az innyed szakadhatott volna fel picit, az meg ugye összefor, ha tartottad az orvos utasításait pl hogy jó ideig nincs tej, ne piszkáld a fogad helyét stb akkor teljesen kizárt, hogy amiatt lenne


(tapasztalat, elég sokat jártam az évek folyamám fogászatra, 3 húzott, 3 korona, meg 2tömött van jelenleg)

2018. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Hátha tudod az okát, nekem mióta kiműtötték a bölcsfogamat, fáj a helye, mintha le akarna szakadni az állkapcsom, olyan érzés, van, hogy napi több fájdalomcsillapító kell. Röntgenen nem látszik semmi.
2018. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso: lehet ideget sertettek?
2018. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!