Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzni a fogat gyökérkezelés...

Kihúzni a fogat gyökérkezelés után?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam gyökérkezelésen, kaptam ideiglenes tömést. Első pár napban semmi bajom nem volt a fogammal, utána viszont begyulladt mert erőteljesen elkezdett fájni. Felírt az orvos antibiotikumot, lement a duzzanat és elmúlt az a szörnyű fájdalom. Azt mondta az orvos hogy ki kell húzni ha továbbra is baj van vele.

Komoly fájdalmam azóta nem volt, de érzem hogy valami nem stimmel vele mert harapásra érzékeny és néha lüktet is némi fájdalommal.

Ezt ilyenkor nem szokták újra megpróbálni kitisztítani vagy valami mást? Egyszerűen húzassam ki? Egy nagyőrlőről van szó


2018. jún. 6. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy túl mélyen van a gyökértömés, vagy visszagyulladt a fog. Szerintem menj el egy másik fogorvoshoz mert úgy látszik ez az orvos nem akarja megmenteni a fogadat, inkább az egyszerűbb utat választaná és kihúzná.
2018. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon érzékeny volt gyökérkezelés után de komoly fájdalom nem volt és nem is gyulladt be, menj el másik dokihoz, lehet még menthető
2018. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
IDEIGLENES tömést kaptál, azt írod! Azaz még be se fejezték a gyökértömést...
2018. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma mindenesetre visszamentem és megcsinálta a végleges tömést, remélem nem lesz gond a fogammal :/
2018. jún. 8. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Némelyik fogorvos úgy hazudik mint a vízfolyás, gyanút se fogsz. Vigyázz velük.
2018. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A drágább fogorvos időnként olcsóbb, hosszútávon. Keress körbe az ismerőseid között, vagy a neten, hogy ki lehet megbízható.
2018. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!