Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol vehetek morfiumot?

Hol vehetek morfiumot?

Figyelt kérdés
Fáj a fogam és mikor fogorvoshoz megyek nekem valahogy nem hataz érzéstelenítő.

2018. jún. 9. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
gyógyszertarban de vényköteles.
2018. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem hat? Hatnia kell, maximum gyulladás esetén gyengül a hatása.
2018. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyogyszertárban adnak, de valoban vényköteles, söt, még az is meg van szabva, hogy ki válthatja ki, igazolnod kell magadat.

Ilyen nincs, hogy nem hat az érzéstelenitö. Akkor lehet, hogy nem vársz elég ideig. Mikor voltam, engem is kiküldött még, mert mondtam, hogy nem zsibbadtam le eléggé. Ugyhogy szoljál, hogy nálad ez hosszabb idö, engedje meg neked, hogy egy 20 percig várakozz az injekcio után.

2018. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy elsőre mikor voltam, be volt gyulladva és nem hatott egyáltalán, eléggé fájt...

Másodjára beadták a szurit és 2 perc után mondta haladjunk mások már várnak, na az nagyon fájt, legutoljára 3 érzéstelenítőt kértem, na az hatott de utána szinte beszélni nem tudtam 2 órán keresztül, úgy elég fa.za azért utazni. Orvos kiírhatja a morfiumot?

2018. jún. 14. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenért nem fogja neked kiirni szerintem. Nagymamámnak voltak tavaly nagyon durva fájdalmai a sérve miatt, kellett egy szakorvosnak az ajánlása ahhoz, hogy a háziorvos kiirja a végén. Ugyhogy ez nem ugy megy, hogy te bemész, és csak ugy kérsz, mert neked kell. Pláne nem egy foghuzáshoz, szoval ha a te orvosod kiadja, akkor nagyon jofej.


Biztos, hogy nem érdekelne a fogorvos, megmondtam volna a helyedben, hogy márpedig a többiek éppen addig fognak várakozni, mig le nem zsibbadok teljesen. Egyébként meg ki szoktak ilyenkor küldeni a vároba, és behivnak valaki mást.

2018. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!