Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális? Mi a teendő?

Ez normális? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Körübelül 2-3 hónapja kezdtem erezni hogy a jobb alsó álkapcsomban hátul be van dagadva a foginyem.Egy hónapra rá a bölcsessegfogam teteje egy részen picit kibújt.Utána gészen mostanáig megszűnt a fájdalom vagyis hát nem volt annyira intenzív tudtam rágni meg minden.Most megint elkezdett fájni bevan dagadva a fogínyem es picit tovább jött a fog.Most ott tartok hogy csak akkor fáj ha rágni probálok azon az oldalon.Ez addig fog tartani vajon amíg ki nem nő teljesen ?!Vagy mit csináljak ?!
2018. jún. 10. 20:25
 1/3 anonim válasza:
2-3 napig fáj utána elmúlik. Viszont addig ki kell bírni esetleg paracetamol vagy aspirint vegyél be rá, az enyhíti a fájdalmadat. Ha még nem nőtt ki teljesen, akkor sajnos visszajöhet még a jövőben a fájdalom...
2018. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy teljesen ki fog tudni nőni. Meg kéne nézetni fogorvossal, valószínűleg elküld panoráma röntgenre. Elképzelhető, hogy ki kell műteni.
2018. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ecseteld tömény Pflogosol oldattal! Lehet kijön rendesen, de ha nincs helye, akkor csak kicsit, vagy félig tud kijönni. Ki is dőlhet oldalra. Nekem van egy, aminek csak a legvége van kint az ínyemből, és nem fáj. Szerintem meg fog nyugodni ott az íny.
2018. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!