Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos vs.4D ultrahang?

Fogorvos vs.4D ultrahang?

Figyelt kérdés

29 hetes kismama vagyok.

Egyazon délutánra kaptam időpontot fogdokihoz és 4D-re is, hogy végre lássuk a babánk. Előtte pár órával fogorvos...tömné a fogam (gondolom én, mivel tudom, hogy lyulas ) Megmondhatom neki, hogy most csak nézze át őket mennyi rossz van stb es majd visszajövök másik nap...vagy kifog akadni, hogy most nem csináltatom meg egyből? Nem akarok zsibbadtan menni 4D-re...tömés vagy húzás után...szeretnék előtte enni inni hogy jó képek legyenek.


2018. jún. 10. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő ezért nincs tapasztalatom a várandósságban, de miért nem eszel fogorvos előtt akkor?
2018. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mi az összefüggés a zsibbadás meg a 4D között, enni meg lehet, sőt kell is a fogorvos előtt.

Egyébként lehet, hogy csak átnézi, elvégre a te fogaid, nem a fogorvosnak fontos, hogy mi lesz velük, csak aztán nehogy az legyen, hogy a kövi időpont, amit adni tudnak, az 3 hónap múlva lesz. Két fogorvos ismerősöm is van, egyikük magánban, másikuk körzetben, mindketten szeptemberre adják már az időpontokat... úgyhogy ezt is kalkuláld bele.

2018. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4D elott szeretnek enni inni! Es ha betöm vagy kihúz 4D előtt, akkor nem tudok...mivel a fogorvos lesz 2kor és a 4D 4-kor. Amíg zsibbadok nem ehetnék ihatnék. Azért szeretnék enni inni 4D előtt, hogy ne aludjon a baba. 4 napja kértem időpontot a fogorvoshoz,mára kaptam, úgyhogy biztos tud adni újat is 1 héten belül. (Körzeti) A kérdésem csupán annyi volt, hogy nem fog-e kiakadni hogy most nem akarom egyből megcsináltatni.(Sajnos 4D-re nehezebb időpontot kérni, és így jött ki, hogy egymás után a kettő...)
2018. jún. 11. 06:48
 4/6 A kérdező kommentje:
4D előtt közvetlen szeretnék enni inni*
2018. jún. 11. 06:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Te most ezt komolyan itt kérdezed meg? Nem vagy annyira felnőtt hogy egyedül el tudd dönteni?!

Melyik a fontosabb? Szerintem már tudod is a választ...

2018. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ki fog akadni, jelezd felé, hogy most zsibbadni nem szeretnél, nézze át, beszéljétek meg, hogy mely foggal mi a teendő, ha van, akkor a fogkövedet vegye le (azt úgyis előbb kell, mint a töméseket). Nem lesz gond belőle.
2018. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!