Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » MindentMent fogászat vélemények?

MindentMent fogászat vélemények?

Figyelt kérdés

Fogszabályozást szeretnék csináltatni, viszont annyi fogorvosi lehetőség van, hogy nem tudom, melyikhez lenne érdemes menni ami árban és minőségben is megérné?

A MindentMent-ről mik a vélemények? Esetleg van olyan, aki ott csináltatta a fogait és tud véleményt mondani?

Esetleg milyen más fogorvost ajánlanátok?



2018. jún. 10. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem mentenek azok semmit se. De nem véletlenül lenne az a fogorvosok dolga, hogy amíg lehet mentsék a természetes fogakat, mert az sokkal jobb mint bármilyen pótlás.
2018. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Fogkőleszedésen voltam, ennyi.


Drága.

2018. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Van esetleg valami másik ami jobban megéri?
2018. jún. 11. 20:34
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Első te mi a szarról beszélsz? Tudod egyáltalán mi az a fogszabályzó? Idióta..
2018. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező most nehogy egy fogkő leszedés ára miatt ne menj oda. :D Lehet kerül mondjuk 10 ezer ft-ba és ez sok embernek már drága. Pedig az még jó ár. A fogszabályzó meg mindenhol drága lesz készülj fel.
2018. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%
Tudom, és? Te meg melyik fogászattól vagy, csak nem ettől? Ne idiótázz engem le világos?
2018. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Mellesleg erről a fogászatról elég sok a rossz értékelés, nekem tuti eszembe se jutna hogy elmenjek.
2018. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Azt se tudom hol van helyileg ez a fogászat te okos :D :D :D És ha onnan lennék mi lenne? Mi közöd lenne hozzá? :D
2018. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Számítok rá, hogy nem lesz olcsó a fogszabályozás, már annyira nem is érdekel mennyibe fog kerülni, csak legyen már. Esetleg jobban megérné itt helyben menni fogorvoshoz mint Pestre járkálni érte? (kb 1500 ft és 1,5-2 ó egy oda vissza út). Itt helyben viszont ugye nem kerülne semmibe, legalábbis az utazás...
2018. jún. 14. 09:39
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Semmi, de felesleges volt beleugatnod a kommentembe. Ha onnan lennél tudnám, hogy miért véded magatokat.


Kérdező: ha Pesten találsz egy jót aki rendesen megcsinálja akkor szerintem ne az utazás árán spórolj, mert utólag az egészet újracsinálni többe fog kerülni.

2018. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!