Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha annyira érzékeny...

Mit tegyek ha annyira érzékenyek a fogaim hogy szinte minden nap fáj az egész fogsorom? 19 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Ha kálciumot iszok elmulik pár napra. Volt már ilyen valakinek?
2018. jún. 11. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérj tanácsot az orvosodtól. A valós kalcium hiány megállapítható, és pótolható, viszont a feleslegesen bevitt inkább árt, mint használ.
2018. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak érzékeny fogakra való fogkrémek... és működnek is.
2018. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, működnek :D


Jó vicc, nekem lassan 5 éve folyamatos fájdalmaim vannak, jártm nemegy orvosnál.


- nem szuvas

- vérképem jó (Ca+, meg minden nyomelem is)

- rtg-en semmi nem látszik


Leszedték a fogkövet, használjak érzékeny fogra való fogkrémet és kész.


Lószart nem használ, néha csökken, de ennyi. Elegem van, már komolyan gonolkodom, hogy húzzák ki a pitsába őket, mert így nem lehet élni.

2018. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 Személyes tapasztalat? Termék neve érdekelne mindenkit


Kérdezőnek: Rajtam gyökérkezelés segített, két alsó 6-os és egy 5-ös. Nem tudom, meddig maradnak meg így, de most a ,,halott" fogaimmal már nem szedek fájdalomcsillapítót 2,5 óránként

2018. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat, nekem is egyfolytában fáj a teljes fogsorom, ha nem használom. Sensodyne egyébként a neve.
2018. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Énis próbáltam már mindenféle fogkrémet. Most tervezem kihuzatni a legfájdalmasabbakat. De azért jó lenne valami más megoldás.
2018. jún. 15. 17:00
 7/7 gungasam ***** válasza:
Volt idő mikor nekem is az egész fogsoromat úgy éreztem , hogy meglazult és talán fájt is egy kissé. Sok fokhagymát fogyasztok azóta és semmi baja a fogaimnak. persze Sensodune-t használok.
2018. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!