Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A3 fogszín nagyon sárga? Mert...

A3 fogszín nagyon sárga? Mert a fogorvosom mondta, hogy nekem alapból ilyen színűek, szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egy igen gyakori természetes fogszín. Mi a bajod vele? Hogy nem hófehér? Tényleg nem az, de senkinek nincs természetes hófehér foga. Az ápolt fog nem egyenlő a fehér foggal. Akkor van fehér foga az embernek, ha a reklámokból áradó hülyeség termékeny talajra hull...
2018. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, az egy átlagos fogszín.
2018. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem B valamennyi :D Az sárgább az A-nál. És egyáltlán nem sárgák a fogaim.
2018. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem sárgább hanem más árnyalat. Azt hiszem nekem B2. Nekem fogpótlás miatt kellett nézni és a fogtechnikus mondta hogy a fogaim közepe sárgább, a fognyaknál és a fog alja pedig fehér.
2018. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is úgy tudom,hogy ez a magyar átlag fogszín.Táplálkozástól fütt.A B színek a tejfog színei.Alapból azt gondolnánk,hogy az a sötétebb,de nem. Én a szemfog mögött két cirkon koronát csináltattam és A3-as lett.Először sötétnek gondoltam,de amikor feltették egy éve nagyon meg vagyok elégedve vele,mert teljesen természetesnek néz ki a számban.Azon gondolkodom,hogy az első váltakozva egy gyökérkezelt egy nem is ilyet teszek majd. A hófehér fog valahogy nekem nagymama új protézise hatású.
2019. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!