Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baleset miatt elkezdett...

Baleset miatt elkezdett mozogni a fogam. Rendbe jön magától?

Figyelt kérdés
Nos az egyik idióta osztálytársam hülyesége miatt (a sztorit nem részletezném) beütöttem 3 fogamat, amikkel nem tudok enni, ha hozzá érek, már az fáj + egy picit mozog. Nem vészes, de ittam szívószállal és a szívó mozdulatnál az valami nagyon rossz érzés volt, ahogyan megmozdultak. Egyébként a 3 fog felett az íny is sérült. Plusz a felső ajkam fele elég durván bedagadt (nagyjából már leapadt) A kérdésem az, hogy ez a fogmozgás el fog múlni, ha igen mikor, illetve érdemes lenne-e megnézetni dokival?

2018. jún. 13. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
micsoda kérdés ez?? takarodj a fogorvoshoz!
2018. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a fog nem gyógyul magától
2018. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne-e megnézetni? Hogyne lenne érdemes?

Azon kívül hogy akár el is halhat idővel a fogad, lehet sérült a csontállomány is. Az ínyedet is rendbe kell tenni. Nekem volt ilyenben részem, bár nekem ennél sokkal survább volt.

2018. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Figyelj, max kiesik a fogad, vagy széttörik és baromira fog fájni.


Halogasd nyugodtan.

2018. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Miert kell igy neki esni?

Nekem is volt egy idoszak amikor mozgott egy fogam, aztan semmi baja nem volt. Erdemes megnezetni, de nem hal bele ha nem megy este 23:30kor ugyeletre.

2018. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért, kedves utolsó, mert a kérdés alapján a kérdezőnek ESZE ÁGBAN NINCS elmenni orvoshoz.
2018. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Képzeld, soha nem mondtam azt, hogy nem szándékozom elmenni orvoshoz. Főképp azért kérdeztem, mert hallottam olyat,hogy a fog meg tud erősödni magától megfelelő körülmények között, ha nincs olyan rossz állapotban. Az ínyem egyébként már jól van, a fogam már nem mozog, viszont fáj, de már nem annyira. Ha hétfőig így marad, akkor megyek el orvoshoz. Csak hát suli mellet nem olyan egyszerű eljutni oda, főleg hogy most volt/van a bankett, ballagás évzáró meg minden ilyen cucc. Hétvégén itt meg nincsen rendelés
2018. jún. 15. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen és amúgy te is okos vagy hogy kicsit mozognak a fogaid és leszarod.


Amúgy meg a kérdezőnek fáj és az íny is megsérült neki szóval valamelyin szinten roncsolódott. Ne oszd az észt inkább.

2018. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!