Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha éhes vagyok iszonyatosan...

Ha éhes vagyok iszonyatosan fájnak a fogaim, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ha huzamosabb ideig nem eszem semmit (ez sok dologtól függ, hogy mennyi idő, van hogy csak 1-2 óra, van, hogy 3-4), akkor elkezdem akaratlanul nagyon erősen összeszorítani a fogaim és észre sem veszem, de "csikorgatom" őket, emiatt elég hamar nagyon kellemetlen fogfájásom lesz, ami elég hamar átalakul állkapocs fájdalommá, ami szintén továbbmegy és elég hamar már az egész arcom/fejem is fáj.


Mit tehetnék ilyen esetekben?


Nyilván, kerülnöm kellene a több órás éhezést, de időnként van, hogy étkezés után már 1 óra múlva is elkezdődik ez a dolog az éhség miatt, és előfordul, hogy éppen nincs lehetőségem enni, és mivel refluxos vagyok, ezért például lefekvés előtt nem nagyon célszerű ennem, tehát még bonyolultabb a dolog.


2018. jún. 14. 20:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!