Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés miért fáj ennyire?

Fogtömés miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki hogy lehet egy alkalommal két egymás meletti fogat tömni. Viszont ahogy fúrták, mindkettő, elmondhatatlanul fájt, és nagyon rosszul levős vagyok, szóval oda is hánytam, nagyon kellemetlenül éreztem magam, de a fogdoki megértette.

Nem értem, 10 éve járok ehhez a dokihoz, mindig jól adott érzéstelenítőtt, most is úgy éreztem h eléggé lezsibbadtam, de közbe nagyon fájt miközbe fúrta (nem kicsi volt a lyuk, de nem is olyan nagy). Sose panaszkodtam rá, és most se hiszem hogy a fogorvos hibája volt.

Végül csak az egyik fogam fúrta ki, és majd jövőhét hétfőn betömi, esetleg hozzákezd a másik foghoz is.

Mikor mentem hazafele, még volt érzéstelenitő, de néha nagyon belenyilalt a fájdalom, elvégre már kifúrta a szuvasodást.

Nem tudom most mi történt, de egy kis trauma ért most, mert sose féltem a fogorvostól, sose fájt semmi, ez viszont nagyon rossz volt...

Köszi az értelmes válaszokat



2018. jún. 14. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jól sikerült beadni az érzéstelenítőt. Amikor elkezdett fájni a fúrás nem mondta, hogy bead még egyet?


Alsó fogsor, igaz?

2018. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy hétig simán fájhat
2018. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, also. Azt mondta nem akar beadni mégegyet, inkább majd hétfőn megcsinálja. Azt nm mondta h miért fájhatott
2018. jún. 15. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer egyik alsó bölcsességfogam nekem is fájt fúrás közben, az érzéstelenítő ellenére is. Utána egy ideig az alatta lévő nyirokcsomóm is mintha enyhén gyulladt lett volna. Azóta javult a helyzet, de néha még mindig érzem hogy kicsit fáj. Ez mi miatt lehetett?
2018. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!