Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek is visszarendeződtek a...

Nektek is visszarendeződtek a fogaitok fogszabályozó után?

Figyelt kérdés

Már egy fél éve vették le a fogszabim, azóta minden nap becsületesen hordtam az éjszakait. De újra csálék a fogaim. És nem is kicsit...


Kb. 2 évig volt ragasztott fogszabalyzóm. 18 évesen vágtam bele, mert már nagyon zavartak a fogaim, de sosem volt hozzá elég bátorságom. Végül addig húztam a dolgot, hogy kiestem a korhatarból, úgyhogy cirka 300 ezerbe került.

Erre most visszarendeződtek. Attol félek, hogy ez egyre rosszabb lesz, mert látszik, hogy ez az állapot sem fog sokáig tartani, nagyon feszülnek a fogaim egymásnak. Arról nem is beszélve, hogy több, mint ket évig fent volt, szenvedtem vele, ráadásul nagyon drága is volt.


Ti hogy álltok a dologgal?



2018. jún. 14. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sosem vállaltam be a fogszabályzást, mert nekem ki kellett volna húzzanak hozzá két fogamat. De az egyik barátnőm ugyanígy járt, mint te. Pedig még be is szólt nekem, hogy nem esztétikus a fogsorom. :D Hát, már az övé sem az...
2018. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem felül egy fogam állt vissza mert ellkezdett nőni a bölcsesség fogam és visszanyomta. Nagyon örültem neki.

Aztán volt egy balesetem és pont az a fogam is sérült és kaptam rá koronát. Most már szép. :D

2018. jún. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz történt, mint 2-esnél. Szebb mint a fogszabályzás előtt, de nem tökéletes.
2018. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokaknak vissza szokott allni :)
2018. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó tudni, hogy nem csak én jartam így. :)
2018. jún. 16. 13:47
 6/7 anonim válasza:
Nekem kb 17 éves koromban vették le a fogszabályzómat. 1 évig tisztességgel hordtam az éjszakait, de utána abbahagytam. Az alsók már azonnal vissza rendeződtek, mert az éjszakai azokat egyáltalán nem is tartotta. A felsők meg szép lassan mozognak vissza. Pedig már 22 éves vagyok. :(
2018. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
UI. Most nézem nálam megvan az ok, hogy miért rendeződik vissza a fogam... Jönnek a bölcsesség fogaim.
2018. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!