Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire rosszak vajon egy...

Mennyire rosszak vajon egy olyan 17 éves lány fogai, aki sose mosott fogat?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondanám, sárgák és feketék, de főképp feketék lennének, szerintem.
2018. jún. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen ismerősöm, dohányzik és 15 éve nem mosott fogat

Nem feketék a fogai, csak eléggé sárgák, és gyulladt a fogínye, mert hát a fogorvos sem látta még soha

2018. jún. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Vannak még fogai?
2018. jún. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Az genetika fuggo, hogy mennyire lesznek rosszak a fogai.

Van akinek 17 evesen olyanok a fogai mint egy 60 eves embernek, pedig mindig mos fogat, es van olyan 40 eves ember aki szinte sosem mos fogat es nem olyan rosszak a fogai mint elvarhato lenne.


De biztosan sargak :)

2018. jún. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem tudom, de hogy rohadt büdös a szájszaga az biztos.
2018. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Genetika.


Nekem 17 évesen már vagy 10 fogam volt tömve.


Most 29 vagyok, a fele gyökérkezelve, vagy épp húzni kellett, pedig kiskorom óta minden nap 2x fogmosás, szájvíz, fogselyem, speckó fogkrém, apám kínja, ...


Párom 34 éves és van egy! tömött foga, pedig feleannyit nem foglalkozik velük, mint én :/


Barátnőm 30 éves, gyakorlatilag 100% egészséges minden foga, fehérek, egy tűhegynyi lyuk, annyi nincsen rajta, sem egy fél tömés, semmi... pedig csoki- és gumicukorzabáló :D

2018. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
59 éves vagyok,három fogam hiányzik.Az egyik elöl,ez egy kocsmai verekedés következménye,a másik kettő bal és jobb oldalt alul hátul,ezek pedig a sörnyitástól koptak el.Soha nem mostam fogat és fogorvos barátom szerint ezzel nem tettem tönkre a szám természetes védekező képességét.Igaz beteg sem voltam még soha,mert kialakult a természetes immunrendszerem a nem agyon sterilizált kaják miatt. A gyógyszergyártók és a fogászati járulék gyártók rémálma vagyok.
2018. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!