Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Igy is ki kell majd muteni a...

Igy is ki kell majd muteni a bolcsessegfogaimat?

Figyelt kérdés

Fekszenek az inyemben, es nyomja a tobbi fogamat. Viszont lesz fogszabalyzom. Felul 1 fogamat kell kihuzni emiatt (egy harmadik is ki lett huzva mert agyonlett gyokerkezelve es nem lehetett megmenteni), illetve alul is huznak meg egy fogamat, mert a parjat mar kihuztak meg kicsikoromban.

Tehat ha minden igaz lesz hely nekik. Viszont a bal oldalon alul ugy erzem, hogy novesnek indult, az ilyem ala be tudok nyulni, a kaja bemegy ala, az inyem piros ott, harapasnal faj. Raadasul amennyit latok a fogambol mar most tiszta szuvas, vagy legalabbis sotetebb mint a tobbi fogam.

Eloszor a felso fogsorra kerul fel a fogszabalyzo...

Mit gondoltok? Meguszhatom igy a muteteket? Ez mind a 4 bolcsessegfogamat erinti.

20/L



2018. jún. 18. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre senki nem fog tud válaszolni, majd a fogászod megmondja. Nekem most húzták ki mind a 4 bölcsességfogamat, nem fájt egyáltalán és utána sem, nem kell tőle félni.
2018. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha kihuznak az nem zavarna, megkinoztak mar a fogaimmal kapcsolatosan.

Csak nekem szajsebeszhez kene mennem es ki kene vagni, mert nincsenek kibujva, az iny alatt vannak.

2018. jún. 18. 14:53
 3/9 Miss Endzsi ***** válasza:
ha fekszenek, az azért baj, mert ha elkezd kinőni, összetorlódik a fogsorod, így hiábavaló a fogszabályzás.
2018. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elorebb lesz huzva minden fogam alul-felul 1 helyet. Igy is? :(
2018. jún. 18. 14:56
 5/9 A kérdező kommentje:

Tehat ugymond hatul 2 fognyi hely lesz. Ha minden igaz.


Ha megsem megoldhato... ezt a mutetet vegzik altatasban? En nem akarom vegighallgatni meg nezni. :D

2018. jún. 18. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van hely előtte az egyik fogamnál, de a röntgen alapján mind a négyet ki kell majd húzni. Érzéstelenítéssel ki lehet bírni, ne figyelj oda.
2018. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kellene rontgen es konzultacio, igy sajnos nem tudjuk megallapitani. Van akinek bentmaradt fekvo fog panasz nelkul... akkor kell kiszedni inkabb ha az elott levo fognak nekinyomodik es gyulladast, fajdalmat, fogelhalast okoz.
2018. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem is ki kellett metszeni néhányat, mert nem voltak kibújva, ugyanolyan, mint a foghuzás, azt nem látod, hogy mit csinálnak a szádban, kicsit több ideig matat, mintha sima húzás lenne, utána összevarrja, nem fáj.
2018. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ebben a helyzetben vagyok :D Nekem 3 fogamat húzták ki, hogy beférjenek sorrendben a fogaim a számba rendesen, de ettől függetlenül fogszabályzó mellett is ki kell vetetnem majd az alsó bölcsességfogakat, mert nekem is ugyanúgy ferdén nőnek, azok meg nem fognak egyenesbe jönni, illetve ott belül az ínyed alatt rohasztja is az előtte levő fogadat. Egyébként túl lehet élni, én őszre terveztem a műtétet. Jó, tényleg pokolian fog fájni ahogy eddig elmondták, de inkább ez, minthogy levegyék a fogszabályzót, aztán összetolja az egészet a bölcsességfogam és hiábavaló legyen az egész.

19l

2018. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!