Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog. Ti hogy éltétek...

Bölcsességfog. Ti hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A bölcsesség fogam nekem kb. Olyan mintha nem is lenne, nem fáj,nem látsziksemmi ilyesmi (szerencsére) de létezik.


A bölcsesség fogam bevan nőve egy másik fogam alá ráadás a Bölcsesség fogam így bele nőt az ott futó idegekbe...szóval ki szedni sem lehet mert ha ott megpiszkálják lebénulhat az álkapcsom. Bár gondolom nem ilyen storykra voltál kiváncsi😅

2018. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megijedtem. :D
2018. jún. 18. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi extra, kijött, el is romlott pár év alatt.


A nagyokos dokim betömte, mert "mentsük meg". 3 évre rá kezdenek széttörni a tömések, kettő már nincs, harmadik csonk, negyedik még tartja magát... :)

2018. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ma szedték ki, hálistennek ügyes volt a doki, és gyorsan kikapta. Nem vészes, tűrhető. De amikor sztknál jártam nem volt ilyen egyszerű, többet nem is megyek oda.
2018. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4 bolcssesseg fog rendesen kinott. Sajnos az allkapcsom emiatt hosszabb lett. Ki is szedettem mind a 4-et 1 nap alatt. Semmi baj nem történt.
2018. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: mind a 4-et 1 nap alatt? Én most voltam dokinál, azt mondta, hogy egyszerre csak egyet szednek majd ki, mert egy is nagy trauma.


3 már átbújt, a bal oldalon fáj az egész állkapcsom meg a fülem is néha. Jobb oldalon fent érzem az ínyem alatt, lent semmit, a röntgen azt mutatta, hogy fekszik az ínyemben. A doki azt mondta, mind a 4-et ki kell szedni. 3 hét múlva szedik ki az elsőt. Jó lenne, ha már mindegyiken túl lennék...

2018. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szajsebeszeteb igen
2018. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!