Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy lyuk van az ínyem és a...

Egy lyuk van az ínyem és a hátsó örlő fogam között, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egy hete húzták ki a bal alsó és felső bölcsességfogamat, tegnap szedték a varratot. A varratszedés előtti két napon jobban fájt a seb meg a fogaim mint a műtét után, de nem akartam piszkálni a sebet, gondoltam az orvos úgy is mondja majd ha baj van. Viszont a fájdalom a varratszedés után sem múlt el sőt vérzett is órákon keresztül, ezért megnéztem otthon a tükörben és széthúzva a számat egy fél szenti husszú lyuk van közvetlenül a fogam mellett. Ez meg fog gyógyulni magától? Vagy menjek vissza az orvosomhoz?

2018. jún. 22. 17:38
 1/1 anonim válasza:
Hát ha nem fáj akkor nem lehet nagy a baj, de inkább nézze meg egy orvos nehogy fogvesztés legyen a vége.
2018. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!