Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki szeretnék huzatni egy...

Ki szeretnék huzatni egy fogamat, de hipochonder vagyok és félek hogy vérzékeny vagyok. Mit tegyek? Honnan tudjam hogy nem vagyok az? Szájsebész húzná ki.

Figyelt kérdés
Eléggé parás vagyok ezért a vércukromat is mindig mérem, ami mindig jó, szerencsére. Viszont mostanában, igaz több vizet is iszom, de sokkal könnyebben jön a vér és nem is kevés az ujjamból amikor megszúrom, és sokkal világosabb is mint pl télen, amikor kevesebbet ittam. lehet az ivástról lett folyékonyabb? Vagy tényleg vérzékeny vagyok?
2018. jún. 23. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyár van, és melegebb az ujjad, ennyi. Nem vagy vérzékeny, de ha az lennél, a szájsebészeten akkor is ki tudják húzni a fogad.
2018. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az lennél már kisgyerekkorodban kiderült volna. Foghúzásnál normál esetben fél órán belül eláll a vérzés (addig érdemes benthagyni a tampont) utána csak vigyázni kell ne szívd meg öblögesd.
2018. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, nyugi, nem lehetsz vérzékeny.
2018. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vérzékeny lennél, akkor minden kisebb balesetnek jó nagy nyoma lenne. Pl bevágod a kislábujjad és óriási véraláfutás marad a helyén. Vagy lehorzsolod magad és ömlik belőle a vér órákkal később is.
2018. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!