Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettegés a fogorvostól?

Rettegés a fogorvostól?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kell mennem viszont nincs aki elkisérjen. Ez lehet dedósan hangzik de rettegek a fogorvostól. Nem egyszer sírtam már el magam és félek, hogy megint megtörténik.

Napokkal előtte nem alszok, ha rágondolok elkap a szorongás. Ott viszont remeg kezem, lábam.

Hogyan nyugtassam magam?


2018. jún. 27. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi olyan félelmetes benne? Főleg, hogy telenyomnak lidocainnal. Sokkal jobban szokott zavarni a hülye érzéstelenítő mint bármi ...
2018. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak keressél valakit, aki elkísér. Olyan nincs, hogy egyik ismerősöd, rokonod se ér rá. Ismerős fogorvos? Mit kell csinálni? Azzal mindenesetre legyél tisztában, hogy a fogorvosi kezelés nem fáj, mert érzéstelenítik. Meg azzal is, hogy a fogorvos tisztában van vele, hogy mindenki fél, bár fölöslegesen.
2018. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a vérvétellel vagyok ugyanígy úgyhogy megtudlak érteni teljesen! Én a fogorvostól egyáltalán nem félek.


Próbálj arra gondolni hogy semmi olyan nem fog történni amitől félned kéne. Nem fog fájni semmi.


Nekem amikor vérvételre kell mennem előtte éjszaka már nem tudok aludni, megy a hasam, hányingerem van és amikor végzünk röhögve jövök ki hogy ennyi volt. Nem tudom miért van ez de utálom az egészet. Én mindig anyukámat elhívom pedig már 26 leszek.

2018. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be nyugtatót előtte.
2018. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, mivel a félelem még oké, de a rettegés már nem.
2018. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én minden hónapban járok fogorvoshoz, hidd el hozzá lehet szokni. És keress másikat ha rossz tapasztalatod volt :)
2018. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!