Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől múlik gyorsabban a herpesz?

Mitől múlik gyorsabban a herpesz?

Figyelt kérdés

Tegnap délután jött ki, egyből elkezdtem kenni krémmel, és Carmexszel(azért ezzel, mert múltkor mikor éreztem hogy jön ki, bekentem vele, és elmúlt).

Jövő hét vasárnap megyünk nyaralni, szerintetek elfog múlni addig?

Van valami tippetek hogy mivel kenjem, mit használjak rá?



2018. jún. 29. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Én drasztikus megoldást választottam mindig..ahogy kijött, kinyomtam a hólyagot, hogy ne fertőződjön tovább, leeceteztem és jéggel beborogattam.

Este pedig Zovirax vagy Telviran.

2018. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Zoviraxszal - vagy Telviran, franc sem tudja - lekentem aznap, és két napon belül elmúlt, hálisten :)
2018. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Az ecet nem marja ki? Csak simán ecetet rakjak rá, vagy ecetes vizet?

Egyébként én is kiszoktam nyomkodni :D

2018. jún. 29. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az ELEJÉN elkezded kenni valami herpeszre való kenőccsel az segít. Egyéb esetben tök mindegy már hogy mit csinálsz.


Egyébként arra nem gondoltál #1-es hogy épp attól fertőződne el a hólyag hogy piszkálod és felhasítod a hólyagot???

2018. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem marja, fültisztítóval kell csinálni, csak a herpesz felületére:)


Utoló, legyél kedves, olvass utána..nem kell nagybetűzni, nem vagyok vak ;)

2018. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szedjél lizint! A lizin nagy segítséget jelent a herpesz vírus (herpes simplex), illetve a náthakiütés (herpes labiális) visszaszorításában. Ez az esszenciális aminosav szükséges néhány létfontosságú fehérje szintéziséhez. Elengedhetetlen a növekedéshez, a szövetek regenerálódásához, gyógyulásához, valamint ellenanyagok, hormonok és enzimek képződéséhez. A lizinek immunrendszert erősítő és vírusellenes hatását is igazolták. A lizin megfelelő adagban „herpesz stop” hatású, azaz abban a fázisban állítja meg a betegség kifejlődését, amikor elkezdjük a szedését. 1-2 g Lizin bevételével az égető érzés perceken belül elmúlik, s egy 2-3 napos kúra napi 6-9 g Lizin bevételével megakadályozza a herpesz tüneteinek megjelenését. [link]
2018. jún. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hólyagokat kiszúrni tilos, ez okozhat fertőzést! Zovirax megállítja a vírus terjedését, lizint és C vitamint kell mellé szedni. Fontos, ha törölközöl, a fertőzött részhez külön törölközőt használj, amit cserélj mindig.
2018. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!