Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért félnek sokan a foghúzástól?

Miért félnek sokan a foghúzástól?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok esetben fáj. Pláne, ha be van gyulladva.
2018. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

99%-ban NEM fáj, ugyanis feltalálták a lidokaint :D


Mert AZT HISZIK, hog fájni fog, meg jézusom, mekkora macera.


Egy fenét, nekem a legdurvább műtétem 25 perces volt, aztán nulla komplikácival járt.

Ja, mert a doki lelkiismeretesen végignézte utána a sebet, hogy 100% nem maradt benne semmi, és csak utána varrta kicsit össze.


A kontároknál nem is a foghúzás a probléma, az nem fájdalmas, hanem utána begyullad a helye, mert pl nem tisztították ki, vagy benn hagytak szilánkot, stb.

2018. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már sajnos szakértője vagyok a foghúzásnak. Egyszer 2,5 órán keresztül műtöttek ki 2 letört fogamat, sajnos akkor tényleg több érzéstelenítő kellett, mert a gyulladás miatt fájt, de ez az én saram, hogy nem mentem el időben. Hétfőn pedig kiműtötték az első bölcsességfogamat is (az összeset ki kell), az kb 3 perc volt, plusz 5, amíg összevarrta, meg előtte ugye, amíg zsibbadtam 10 percig. Sokan a tudattól félnek, hogy fájni fog. És igen, valóban előfordulhat, ha fáj, de ha van rossz fogad, inkább legyél túl rajta, mint utána szenvedj. Ki lehet fogni igazán balfék dokikat is, de olyanokat is, akikhez bátrabban mész.
2018. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Félnek az ismeretlentől. Nem tudják, hogy pontosan mire számítsanak.
2018. júl. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a vörös csillagos korba születtem nálunk a fogorvos tuti vallató tiszt volt anno olyan rossz emlékeket orzok hogy csak na na most már kicsit jobb a helyzet de csak is pritvátnál persze én nem azt mondom nincs sztks fogorvos normalis csak kevés
2018. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!