Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hamarosan pár hét múlva lesz...

Saucony kérdése:

Hamarosan pár hét múlva lesz fogbeultetésem. Már voltam Ct-n panoráma röntgen en és az implantológus szakember is megvizsgált?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy minden rendben van és simán alkalmas vagyok de halottam a munka helyemen hogy,volt akinek kilökődött.a kérdésem az lenne hogy, erre nem létezik valami allergia vizsgálat? Mert ha nekem is kilokodik 2.5 millióm bánja mivel ez az én hibam lenne.

2018. júl. 16. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Fémallergia vizsgálatra menj el.
2018. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2018. júl. 16. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem tudsz mit tenni. Az idegen anyag, ha nem tűri aszervezeted, akkor ki fogja lökni, bármit is csinálsz.


Én többek között ezért nem implantátumozok, mert hiába lenne tökjó, ha nem viseli az ínyem, akkor bxhatom a pénzemet :(

2018. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó de csak van valami vizsgalat
2018. júl. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!